Oferujemy kompleksowe wykonanie schodów drewnianych zarówno klasycznych jak i dywanowych, od pomiaru przez projekt, produkcję do montażu na inwestycji. Dodatkowo proponujemy wykonanie barierek schodowych z materiałów takich jak drewno, MDF, szkło, stal - dysponujemy własną ślusarnią oraz spawalnią.

Nie boimy się tematów trudnych, schodów źle wylanych czy problemów przy których inne firmy rozkładają ręce bądź oferują zaporowe ceny przez brak wiedzy czy doświadczenia. Całość zamówienia powstaje w naszej firmie i jest montowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników wyposażonych w profesjonalny sprzęt.

Na nasze schody udzielamy pisemnej gwarancji.

UMÓW SIE NA BEZPŁATNY POMIAR SCHODÓW

Wszystkie schody montujemy zgodnie ze sztuką nie uznając półśrodków, używamy tylko firmowych kołków schodowych firmy fischer dzięki czemu nasze schody są niezwykle stabilne przez długie lata. Schody po zakołkowaniu od spodu trepów przyklejane są na kleje dwuskładnikowe co gwarantuje idealna przyczepność do podłoża betonowego. Ostatnim elementem stabilizacji całości jest zastosowanie specjalistycznych pian niskoprężnych w celu wyeliminowania "głuchego" odgłosu podczas użytkowania.

Każdy montaż rozpoczynamy od doprowadzenia schodów betonowych do porządku poprzez skucie wszelkich zabrudzeń, krzywizn, zachlapań po tynkarzach czy kleju bądź zapraw oraz wszelkich śladów po poprzednich ekipach wykończeniowych. Zabieg ten jest konieczny do prawidłowego przeprowadzenia montażu. Na tym etapie weryfikujemy poprawność montażu podłóg  oraz innych elementów stycznych z przyszłymi schodami i w razie konieczności wprowadzamy poprawki.

Ostatnim etapem montażu jest instalacja oraz sklejenie wszystkich elementów drewnianych, szpachlowanie, szlifowanie całości oraz olejowoskowanie bądź lakierowanie (na dowolny kolor).

Na życzenie montujemy również przyschodowe listwy wykańczające oraz barierki.

Pierwszym etapem każdej realizacji schodów drewnianych jest pomiar u klienta, na jego podstawie dokonywana jest wycena oraz późniejsza produkcja materiału, ustalane są również takie szczegóły jak sposób wykończenia (lakier, olejowosk), kolor oraz ew. podświetlenie czy barierki, określana jest również ogólna stylistyka przyszłych schodów (klasyczne, dywanowe itp)

Oto jak wykonujemy schody:

 

UMÓW SIE NA BEZPŁATNY POMIAR SCHODÓW

 BEZPŁATNY POMIAR SCHODÓW

Galeria:

Zakład produkcyjny:  02-237 Warszawa  ul. Instalatorów 7   mob. 510 934 114    Zapraszamy Pn-Pt 9.00 - 18.00

The English version of the site will be available soon. We speak english, leave us a message

The English version of the site will be available soon. We speak english, leave us a message

Gratulacje, znalazłeś koniec internetu.. :)

Regulamin

Zakład produkcyjny: 

02-237 Warszawa  ul. Instalatorów 7   

mob. 510 934 114  

Copyright by Decorwood.pl 2018

Oświetlenie:

tel. 509 902 700